"Aynı çatı altında 8 farklı ürün"
Siparişleriniz için:

90 216 645 63 63

Pirintaş Ücretsiz Kargo Hizmeti

Ürünler

Hızlı Sipariş

Pirintaş Sipariş0216 645 63 63
İletişim Formu

Ürün Kataloğu

Pirintaş E-KatalogPirintaş Ürün Kataloğu

Ücretsiz Kargo

Pirintaş Ücretsiz KargoTüm Siparişlerde

Etiket

Pirintaş Etiket ÇözümleriEtiket ve ambalaj üretiminde, hammadde girişinden, ürün teslimatına kadar bütün süreçlerde etkin bir kalite yönetimi ile hizmet veriyoruz. Etiket grubundaki yeni makine parkurumuz ile baskıda sınır tanımaksızın, size bir etikette olmasını isteyebileceğiniz tüm özellikleri sunuyoruz.

 

Üretimini yaptığımız ‘Tek Kullanımlık Ürünler’de bir dünya standardı olan İngiliz Perakendecilik Konsorsiyumu (BRC) Gıda Sertifikası’na sahibiz. Tarım Bakanlığı tarafından verilen Gıda Üretim İzni Güvencesi ile ham madde kabulünden üretime kadar tüm süreçlerde, hijyen ve kaliteden hiçbir ödün vermeden üretim yapıyoruz. Kurumsal kaynak planlama sistemi olan SAP ile iş süreçlerinde tam entegrasyon sağlıyoruz.

 

Etiket ve ambalaj basımında;

  • 10 renge kadar baskı yapabilen geniş makine parkımızda, 12 mikron film malzemeden 250 grama kadar kağıt üzerine Tifdruk, Flekso, Ofset, Serigrafi, Sıcak/Soğuk Yaldız, Peelseal (Piggyback) ve Gofre yapıyoruz.
  • Değişken veri basımı gerektiren işlerde, dijital yazıcılar vasıtasıyla en uygun çözümleri sunuyoruz.

Tek kullanımlık ürünlerde;

  • Gıda maddeleri depolanması ve dolumunda çapraz bulaşma riskini ortadan kaldırıyor ve hijyen kurallarına uygun üretim yapıyoruz.
  • Grafik departmanımız tarafından tasarım destek hizmeti veriyoruz.
  • Uzman satış ekibimizle pazarlama ve promosyon önerilerinde bulunuyor, stok yönetiminize yardımcı oluyoruz.
  • 10 renk kapasiteli Flekso makine parkımızda UV laklı baskı yapıyoruz.

 

Ürün Çeşitlerimiz

Kozmetik, Gıda, İçecek, Otomotiv, Ulaşım, Kargo, İlaç, (Sıcak / Soğuk Yaldız, Serigrafi), Shrink Sleeve, OPP/BOPP Etiketler Lamineli / Laminesiz Ambalaj Baskıları